James Wyvill LESLEY decd
214 names, 1 more than claimed in the final magazine
Andreas Pandia PALLIS decd
Norman KING decd
Leslie James BANKS decd
John Norman FLETCHER decd
Geoffrey Montague LOWNDES decd
Edward Hornby SHEARS decd
Harold Eustace BARROW decd
Keith MASSON decd
Wilfred Hugh SPARLING decd
Geoffrey Duke BURTON decd
Allen du Pont DIMMICK decd
Thomas Cary OWTRAM decd
Gerald Maitland SPROAT decd
Charles Norman SHEARS decd
Richard Boys STONES decd
(Geoffrey) Glynn BLACKLEDGE decd
Humphrey BEAN decd
Robert Ainslie HAMILTON decd
Alexander Murray CRAIGMILE decd
(Francis) John HOLLOWELL decd
Hubert Boys STONES decd
George Alfred Norman LOWNDES decd
(Michael) Constantine RALLI decd
William Edwin WARDEN decd
Geoffrey Seymour CONWAY decd
Patrick William Cecil HOLLOWELL decd
John Whitwell HOPE SIMPSON decd
(Francis Richard) Jonathan PEEL decd
Hugh Woodville Carson CRAIGMILE decd
Brian Edward Wickham EDMONDSON decd
Hugh Christopher KING decd
John Frederick BROMLEY decd
Horace Carew ELTON decd
Geoffrey Fletcher HICKSON decd
Evelyn Aubrey MONTAGUE decd
Richard Boys LEWIS decd
George Calder MACKINTOSH decd
John Kingdon MAYO decd
(Alexander Arthur Percy) Rushton COULBORN decd
Arthur Trevor Wickham EDMONDSON decd
Hugh Rose FOSS decd
George Desmond THOMPSON decd
Leslie HAWORTH decd
James Russell HOPE SIMPSON decd
(George) Francis SHIPMAN decd
Patrick James MONKHOUSE decd
Ronald William Garrett FREEMAN decd
(John) Selwyn Brooke LLOYD decd
Brian Kay HEYWORTH decd
Geoffrey Simpson GEE decd
Francis Caw WARBURTON decd
John Mowbray MONKHOUSE decd
Reginald Muir FOSTER decd
Laurence MONTAGUE decd
William Martin BEATTIE decd
Michael Haworth LONGSON decd
James PINKERTON decd
(Norman) Richard SEDDON decd
Francis John Gorrill SMITH decd
James ROBERTSON decd
(James) Peter FAIRCLOUGH decd
Graham Kemp McGOWAN decd
John Cook MONTAGUE decd
Wilfred John WATKINSON decd
Robert 'Robin' Weatherhead STALLYBRASS decd
Peter WATKINSON decd
Humfrey FAIRCLOUGH decd
Richard Meadows FROST decd
Archibald Duncan Dugald McCALLUM decd
Neil MacGREGOR decd
(James) Gifford GORDON decd
Andrew Weatherhead STALLYBRASS decd
Dennis Sydney SUTTON decd
Mark Seager WARMAN decd
George Holbrook Gaskell BURTON decd
Angus Archibald Norman NICHOLSON decd
David A FYFE
Charles Edward Byrne Browne SIMPSON decd
John Bradford ANDREW decd
Dennis Wilberfosse BARNES decd
John Halliday GARSON decd
David Constantine GREENHALGH decd
Gilbert Lawrence LEATHART decd
(Harry) Duncan WILLIAMS decd
John Barritt BROOKS decd
Sidney Evelyn FROST decd
Matthew Archibald NICHOLSON decd
Peter Ogden COOP decd
Stuart Robert DOUGLAS decd
Henry Walpole SIMPSON decd
Oliver George Weatherhead STALLYBRASS decd
(Charles) John Washington CHARTERS decd
Thomas N G GEE
Joseph Jerrett Graham HUNTER decd
David Reginald Estcourt JACKSON
Murray Fraser CHARTERS decd
Patrick D FREEMAN
Leslie Berenger 'Ben' KENDALL decd
F J SIME
Anthony Charles Barrington BROWN decd
Geoffrey Taylor BIBBY decd
Michael Oliver Farwell BOSTON decd
John Philip McMurdo SWEET decd
John B CURTIN
Joseph Arthur MUSGRAVE decd
(John) Benjamin BIBBY decd
Geoffrey John CHIBBETT decd
Peter Napier DEVENISH decd
(Robert) Christopher LAWRENCE decd
Gerald Bradford PARRINGTON decd
Brian David THRELFALL decd
John Nicholas WATSON
John Preston DUKE decd
Philip Martin HANSCOMBE
John Stuart LANDLESS decd
Donald MacIVER decd
Roderick Petvin Mackenzie EDWARDS decd
Michael MORLAND
Thomas Simpson PENNY decd
Peter John SUMMERS
Martin Peter Millard WARBURTON
Peter J BARBER
(Robert) Nigel BUCKLEY decd
Michael David DEVENISH decd
Keith Moray MACDONALD
John Boardman MAKINSON
David Ean COLERIDGE decd
Francis J PEARCE
Roy Percy REYNOLDS decd
Humphrey Richard Medwyn ROBERTS
Timothy Richard SUMMERS
David Sword Litler FLETCHER
Stephen John HANSCOMBE
J M JACKSON
Anthony Francis GEE decd
Arthur William HUTT
Richard TOBEY
John FRANKLAND
J M MITCHELL
(Anthony) David PATON
(Christopher) Julian RATHBONE decd
John Edmund Elliot WHITTAKER
David Malcolm CONNAH decd
Charles R N GREENHALGH
P J KELLY
(Robert) Henry Hugh KENDALL decd
(Andrew) Christopher David LLOYD decd
Eric Sydney MARSDEN decd
(Arthur) Jeremy LEIGHTON
John David LEACH
Michael Ernest CROSS
Brian Oliver Hill GRIFFITHS decd
R B MARTIN
Anthony PUGH THOMAS
David Knowles ROWLANDS
(Clyde) Dennis Gordon COLTART decd
(John) Conrad NATZIO
Michael C DAVEY
(Charles) Michael TOMKINSON
P F GEE
Christopher M 'Kit' CHILDS
(Robin) Mark Hill GRIFFITHS
Roger John Leslie BROCKLEHURST
(Charles Henry) Robin MEYER
Barrie John LEES
Alastair M MARSHALL
Richard Stephen Hugh PUMPHREY
Andrew John DIXON
(James) Michael FAIRCLOUGH
Roy Leighton 'Robin' LEGGATE
David Frederick BLACOE
Nicholas Thomas DIXON
Colin Joseph BIBBY decd
James Alan GIBSON
Adrian James Michael STEVENSON
Timothy David YOUNG
Alexander James 'Alec' GRAHAM
James Robert David LAYCOCK
Paul M JACOBS
Andrew Lyle RATHBONE
Peter William Bristow STEVENSON decd
Timothy Robson FAIRCLOUGH
Jonathan Peter ARM
Michael Richard KINNINGS
Simon P CROOKS
Ian Keith CALLAGHAN
Peter Wilfred GARSDEN
Duncan Redfern MONROE
Nigel J KINNINGS
(R) Mark R KING
Charles John Francis SILCOCK
Robin Mark Eccles THOMPSON
John Christopher BATE decd
Richard J MORGAN-WYNNE
Richard Duncan WILLIAMS
Jonathan Ludd Barrie FLINT
Peter D W HEYWORTH
Edward Blake PINNELL
Robert H SISSONS
Martin P KNIGHT
Christopher M LAKE
(Alastair) Gordon WILLIAMS
Anthony J HEYWORTH
(Wilfrid) Hamish STODDART
William Alexander BIBBY
Simon Lingham CORLETT
Neil William REYNOLDS
Bruce Athol MACKINNON
Huw Richard Knowles ROWLANDS
Mark John STUBBS
Colin William FLETCHER
Gareth Cadwaladr LEWYS-LLOYD
EASTBOURNE
HARROW
RADLEY
GLENALMOND
BERKHAMSTED
UPPINGHAM
BRADFIELD
MILL HILL
REPTON
MARLBOROUGH
GRESHAM'S
RUGBY
WINCHESTER
OUNDLE
SHREWSBURY
ST. PAUL'S
SEDBERGH
CHARTERHOUSE
FETTES
MALVERN
ETON
ST. BEES
ST. EDWARD'S
ST. COLUMBA'S
SHERBORNE
LIVERPOOL COLLEGE
KINMEL SCHOOL
STOWE
THE LEYS
OAKHAM
LEIGHTON PARK
WELLINGTON
RYDAL
TRENT
WREKIN
GIGGLESWICK
R.N.C. DARTMOUTH
CLIFTON
ALDENHAM
BROMSGROVE
CLAYESMORE
ROSSALL
BIRKENHEAD SCHOOL
DENSTONE
WORKSOP
Peter Robin CHADWICK
 
Honours board 1898-1985 (Adrian Stevenson)